آموزش پایتون برای ARCGIS از صفر

این دوره مباحث کاربردی پایتون در arc gis pro را از صفر مورد بررسی قرار می دهد. در این دوره کتابخانه ی arcpy، زبان پایتون و همچنین نرم افزار arcgis pro نیز به طور پیشرفته بررسی خواهد شد.

Table of Contents
check
قیمت:

385000/500000

تومان

تخفیف: %23

لطفا برای حمایت از ما دوره های رایگان را انلاین مشاهده کنید

توضیحات محصول

این دوره ی آموزشی که در ادامه دوره ی زبان پایتون برای سنجش از دور ایجاد شده است. سعی شده تا بیشتر دستورات موجود در arcpy تویح داده شود. این آموزش عموم مطالب پایتون برای arcgis pro پوشش داده شده است اما در ادامه و در اپدیت های دروه مباحث پیشرفته تر از کاربرد زبان پایتون در این نرم افزار ارائه خواهد شد.

ArcPy یک پکیج برنامه نویسی است که بر اساس ماژول موفق arcgisscripting ساخته شده است(و جانشین آن است). هدف آن ایجاد  راه مفید و مولد برای انجام تجزیه و تحلیل داده های جغرافیایی، تبدیل داده ها، مدیریت داده ها با پایتون است. این بسته یک تجربه غنی پایتون را ارائه می دهد که با داشتن تمام دستورات موجود در arc gis pro می تواند به کاربر کمک کنید تا تجزیه و تحلیل های خود را به راحتی انجام دهد.

قدرت اضافی استفاده از ArcPy در پایتون این است که پایتون یک زبان برنامه نویسی عمومی است. این برنامه تفسیر شده و به صورت پویا تایپ می شود و برای کارهای تعاملی و نمونه سازی سریع برنامه های یکبار مصرف معروف به اسکریپت مناسب است، در حالی که برای نوشتن برنامه های بزرگ بسیار قدرتمند است.  این زبان قدرتمند توسط متخصصان GIS و برنامه نویسان از بسیاری از رشته های مختلف استفاده می شود.

ویژگی های آموزش
  • check دارای پشتیبانی
  • check ارائه آپدیت
  • check برای دریافت پشتیبانی از پیام رسان استفاده کنید

GeoRS.ir

شبکه ی اجتماعی ما:

آپارات اینستاگرام