برآورد زلزله در سنجش از دور، قسمت 1

این روش پیشنهادی با نام UN-SPIDER بر استفاده از داده SAR Sentinel-1 و نرم افزار SNAP برای طبقه بندی ساختمان ها و زیر ساخت ها تأکید دارد. داده های قبل و بعد از یک فاجعه را می توان در یک روش ساده تشخیص تغییر(change detection) برای بارزسازی سریع و آسان مناطق تخریب عمده استفاده کرد.

Table of Contents
check
قیمت:

0/19000

تومان

تخفیف: %100

لطفا برای حمایت از ما دوره های رایگان را انلاین مشاهده کنید

توضیحات محصول

از جمله آموزش های این قسمت می توان به موراد زیر اشاره کرد:

1_ آموزش دانلود تصاویر راداری از سایت alaska

2_ نحوه ی باز کردن تصاویر در نرم افزتر SNAP

3_ برش یا دریافت زیر مجموعه(subset) از دو تصویر به شکل یکسان

4_ انجام مراحل پیش پردازش

5_ انجام پردازش های نهایی

6_ بررسی خروجی

7_ دریافت خرجی برای gis

8_ دریافت خروجی برای google earth

در 12 نوامبر 2017، زمین لرزه ای به بزرگی 7.3 ریشتر نزدیک شهر سرپل ذهاب در استان کرمانشاه ایران رخ داد. این زمین لرزه به عنوان قوی ترین زلزله سال 2017 و در میان کشنده ترین دهه محسوب می شود و بیش از 600 نفر تلفات داشته است. مرگ و میرها در سراسر این استان مرزی گسترش یافته و تخریب زیرساخت های محلی، مراکز بهداشتی و درمانی و خدمات اورژانس واکنش را دشوارتر کرده است. این روش توصیه شده روند دستیابی و پردازش داده های SAR را قبل و بعد از زلزله 2017 به منظور ایجاد نقشه های عملی و مفید برای مدیران فاجعه برای تصمیم گیری آگاهانه به شما نشان می دهد.

پیش نیاز ها: این روش مراحل لازم برای طبقه بندی مناطق شهری را از داده های SAR سطح 1، سطح زمین (GRD) در حالت تداخل گسترده (IW) نشان می دهد. change detection می تواند برای سایر داده های SAR استفاده شود، اما باید مراحل بیشتری از پیش پردازش را طی کنید. داده های سنتینل دانلود شده برای این روش دارای مدار نزولی(descending orbit) است.

ویژگی های آموزش
  • check دارای پشتیبانی
  • check ارائه آپدیت
  • check برای دریافت پشتیبانی از پیام رسان استفاده کنید

GeoRS.ir

شبکه ی اجتماعی ما:

آپارات اینستاگرام