افتتاح مرکز تحقیق توسعه ی مجموعه ی ESRI در چین

Esri یک مرکز تحقیق و توسعه (R&D) در پکن، چین ایجاد کرده است. این مرکز توسعه نرم افزار سیستم اطلاعات جغرافیایی(GIS) را برای پشتیبانی از بسیاری از صنایع در حال رشد چین فراهم خواهد کرد.

مهندسان نرم افزار چینی Esri با استفاده از ArcGIS در حال توسعه فناوری های اصلی برای سیستم های نقشه برداری مبتنی بر وب و ابر، تجسم اطلاعات مکانی پیشرفته و راه حل های نقشه برداری هستند. اسکات مورهاوس مدیر توسعه نرم افزار گفت: "مرکز تحقیق و توسعه نرم افزار Esri به کاربران مجموعه نرم افزار های آن اجازه می دهد تا تخصص خود را در زمینه فناوری پیشرفته فضایی، توسعه نرم افزار و مدیریت اطلاعات به چین بیاورد و نرم افزارها و خدمات محلی را ارائه دهد که پاسخگوی نیازهای کاربران GIS باشد."

Esri به مدت 20 سال از کاربران GIS در چین پشتیبانی می کند. مرکز تحقیق و توسعه در پکن تعهد را برای ادامه پیشرفت و پشتیبانی از فناوری GIS برای این کشور تأیید می کند. بعلاوه، Esri با بکارگیری توسعه دهندگان نرم افزار محلی، به پیشرفت فن آوری فضایی نیروی کار چینی کمک می کند و جامعه GIS چین را قادر می سازد تا نفوذ خود را به پایگاه جهانی مشتری Esri گسترش دهد.